Club FM živě rádio

Club FM
 • Albánie

 • Elektronická

Radio Kombëtare Club FM ka filluar transmetimet në shkurt të vitit 1998 duke qënë një nga radiot e para private në Shqipëri.
Që në fillim krijoji një ndjekje besnike nga audienca që kërkonte një përzgjdhje më të mirë të hiteve muzikore. Me qendër në Tiranë, në Rogner Hotel Tirana, Radio Club FM u bë në vite shtëpia radiofonike e shumë prej zërave më të shquar të radios shqiptare.
Nga Shkurti i vitit 2018, Club FM fitoi garën për të qënë RADIO KOMBETARE. Me frekuenca në të gjithëShqipërinë Club FM vijon edhe sot traditën.
Marrëdhënia jonë me publikun ndërtohet mbi pasionin për t’i ofruar dëgjuesit muzikën më të mirë dhe programacionin më argëtues. Ne ndërtojmë sot programe gjithmonë e më ndërvepruese me publikun, dhe marrim qindra mesazhe çdo ditë nga dëgjuesit tanë besnikë. Radio Club FM është në një proces të vazhdueshëm rritjeje dhe ndryshimi.

Club FM, Albánie, vysílaná ve formátu Elektronická

Club FM
4.5/5 na základě 4 hlasů

Podobné stanice

Radio Tirana International Radio Tirana International
 • Albánie
 • Hity

Public radio of Tirana. Music, Information, Talk. Radio Televizioni Shqiptar (English: Albanian Radio Tirana International, Albánie, vysílaná ve formátu Hity

Radio Tirana 1 Radio Tirana 1
 • Albánie
 • Místní hudba

Public Radio, Information, Music,Talk, Show, Culture. Radio Tirana (99.5 FM) is a broadcast public Radio Tirana 1, Albánie, vysílaná ve formátu Místní hudba

Prive Radio Prive Radio
 • Albánie
 • Top 40 / Elektronická / Pop

The best music inside you. Prive Radio, plays 24/7 the best music without commercials, so click Prive Radio, Albánie, vysílaná ve formátu Top 40 / Elektronická / Pop

RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA
 • Albánie
 • Křesťanská hudba

Radio Maria lindi më 19.07.2003 në Shkodër. Kishte vetëm frekuencën 102.2 MHz. Brenda vitit 2003 RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA, Albánie, vysílaná ve formátu Křesťanská hudba

Radio Tirana 2 Radio Tirana 2
 • Albánie
 • Pop

Radio Tirana 2 (95.8 FM) is a broadcast public, community radio station in Tirana, Albania Radio Tirana 2, Albánie, vysílaná ve formátu Pop

FACEBOOK