Živé rádioRozhlasové staniceAlbánie ▷ RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA

RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA živě rádio

RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA
 • Albánie

 • Křesťanská hudba

Radio Maria lindi më 19.07.2003 në Shkodër. Kishte vetëm frekuencën 102.2 MHz. Brenda vitit 2003 fitoi frekuencat për Tiranën, Durrësin 91.4 MHz dhe për Lezhën 89.6 MHz. Një vit më vonë fitoi frekuencën 90.0 MHz për pjesën veri-lindore të Shqipërisë dhe një pjesë të Kosovës. RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA, Albánie, vysílaná ve formátu Křesťanská hudba

RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA
4.5/5 na základě 4 hlasů

Podobné stanice

Radio Tirana International Radio Tirana International
 • Albánie
 • Hity

Public radio of Tirana. Music, Information, Talk. Radio Televizioni Shqiptar (English: Albanian Radio Tirana International, Albánie, vysílaná ve formátu Hity

Radio Tirana 3 Radio Tirana 3
 • Albánie
 • Místní hudba

Radio Tirana 3 is a broadcast radio station in Tirana, Albania providing news talk and folk music Radio Tirana 3, Albánie, vysílaná ve formátu Místní hudba

Radio Tirana Klasik Radio Tirana Klasik
 • Albánie
 • Klasická

Radio Tirana Klasik 101.2 FM nisi transmetimet me 18 Maj 2017, e para dhe e vetmja e llojit te saj, Radio Tirana Klasik, Albánie, vysílaná ve formátu Klasická

Prive Radio Prive Radio
 • Albánie
 • Top 40 / Elektronická / Pop

The best music inside you. Prive Radio, plays 24/7 the best music without commercials, so click Prive Radio, Albánie, vysílaná ve formátu Top 40 / Elektronická / Pop

Radio Liria Radio Liria
 • Albánie
 • Zprávy

Radio LIRIA do te jep muzike te zgjedhur nga te gjitha trevat shqiptare, programe dokumentare e Radio Liria, Albánie, vysílaná ve formátu Zprávy

FACEBOOK